Класичний масаж

Класичний масаж у Львові
Классический массаж во Львове

Класичний масаж — це техніка, що застосовується як в лікувальних, так і в профілактичних цілях.

Для кращого відновлення, відпочинку та розслаблення ми радимо обирати загальний масаж тіла. Але можливі також варіанти локального впливу на організм, тобто масаж спини, шийно-комірцевої зони, ніг або голови.

Класичний масаж відмінно відновлює м’язевий тонус, знімає біль та втому, покращує лімфо- та кровообіг, забезпечує гарний настрій та гармонізацію тіла в цілому.

Для любителів антицелюлітного масажу, ми радимо спробувати медовий, або вакуумний масаж (баночний) . Це найкращі помічники з догляду за тілом. Також такі техніки мають чудовий лімфодренажний ефект, покращують сон та зміцнюють імунну систему організму.

Загальний масаж успішно поєднується з тайським масажем стоп, який ви можете обрати в нашому салоні Aloha

Классический массаж — это техника, применяемая как в лечебных, так и в профилактических целях.

Для лучшего восстановления, отдыха и расслабления мы советуем выбирать общий массаж тела. Но возможны также варианты локального воздействия на организм, то есть массаж спины, шейно-воротниковой зоны, ног или головы.

Классический массаж отлично восстанавливает мышечный тонус, снимает боль и усталость, улучшает лимфо- и кровообращение, обеспечивает хорошее настроение и гармонизации тела в целом.

Для любителей антицеллюлитного массажа, мы советуем попробовать медовый, или вакуумный (баночный) массаж. Это лучшие помощники по уходу за телом. Также такие техники имеют замечательный лимфодренажный эффект, улучшают сон и укрепляют иммунную систему организма.

Общий массаж успешно сочетается с тайским массажем стоп, который вы можете выбрать в нашем салоне Aloha