Про нас

Салон масажу Aloha

 

Про нас
Засновник та ідейний лідер нашого салону  Олена Черній.

Вона — майстер східних та західних технік масажу з 12-річним досвідом роботи;
володіє міжнародними сертифікатами школи ITM (Чіанг Май, Таїланд) та Aloha international (Hawaii/USA)
;
засновник та викладач напрямку Парна Йога — системи фізичного та духовного розвитку, яка поєднує основи хатха-йоги з древніми системами зцілення через масаж;
відвідала велику кількість семінарів та тренінгів з йоги та масажу в Україні, Польщі, Індії та Таїланді; терапевт тіла; викладач та керівник школи масажу.

Вивчаючи тайський масаж, а з ним історію та культуру країни, я побачила те, чого так бракує у нас, європейців. Наприклад, при головному болі, нежитю, низькій перистальтиці кишечника, психо-емоційних розладах, тайці в першу чергу роблять масаж! Знаючи розташування енергетичних меридіанів, акупунктурних точок вони часто усувають причину захворювання і запобігають її виникненню в подальшому. Ми маємо чого в них повчитися і ці знання мають бути в кожній родині.

Олена

 

 

 

Про нас

Олександр — майстерно володіє техніками традиційного  тайського масажу,тайського аромаойлмасажу, масажу стоп та гавайського масажу Lomi Lomi Nui. Майстер масажу з неабияким почуттям гумору.

Професійно займався  спортом.

Веде активний спосіб життя. Цікавиться езотерикою, практикує парну йогу та пранаями.

 

 

 

 

Травматизм — одна з головних проблем у спорті.
Кілька років займаючись йогою та вивчаючи різні техніки масажу, я побачив їх важливу роль у розвитку спортсмена. Володіння масажем дозволяє запобігти багатьом травмам під час занять, а у випадку їх виникнення — максимально швидко відновити організм.

Олександр

 

 

 

Про нас

Юлія- справжня майстриня східних технік масажу, володіє традиційним тайським масажем, масажем стоп, класичним, вакуумним та антицелюлітним масажем.

Займається плаванням, цікавиться психологією, практикує парну йогу.

Захоплюється фотографією. Через фото намагається передати те, як відчуває навколишній світ.

 

 

 

 

Ми будемо радо бачити вас у нашому масажному салоні Aloha

 

 

Про нас

Про нас

Про нас