Про нас

Салон масажу Aloha

 

Про нас
Засновник та ідейний лідер нашого салону  Олена Черній.

Вона – майстер східних та західних технік масажу з 17-річним досвідом роботи;
володіє міжнародними сертифікатами школи ITM (Чіанг Май, Таїланд) та Aloha international (Hawaii/USA)
;
засновник та викладач напрямку Парна Йога – системи фізичного та духовного розвитку, яка поєднує основи хатха-йоги з древніми системами зцілення через масаж;
відвідала велику кількість семінарів та тренінгів з йоги та масажу в Україні, Польщі, Індії та Таїланді; терапевт тіла; викладач та керівник школи масажу.

 
Має одного норовливого та лагідного друга);

Про нас

 
Автор чарівної поетичної збірки “В зоряних обіймах”;

Про нас

 

Вивчаючи тайський масаж, а з ним історію та культуру країни, я побачила те, чого так бракує у нас, європейців. Наприклад, при головному болі, нежитю, низькій перистальтиці кишечника, психо-емоційних розладах, тайці в першу чергу роблять масаж! Знаючи розташування енергетичних меридіанів, акупунктурних точок вони часто усувають причину захворювання і запобігають її виникненню в подальшому. Ми маємо чого в них повчитися і ці знання мають бути в кожній родині.

Олена

 

 

 

Про нас

Олександр – майстерно володіє техніками традиційного  тайського масажу,тайського аромаойлмасажу, масажу стоп та гавайського масажу Lomi Lomi Nui. Майстер масажу з неабияким почуттям гумору.

Професійно займався  спортом.

Веде активний спосіб життя. Цікавиться езотерикою, практикує парну йогу та пранаями.

 

 

 

 

Травматизм – одна з головних проблем у спорті.
Кілька років займаючись йогою та вивчаючи різні техніки масажу, я побачив їх важливу роль у розвитку спортсмена. Володіння масажем дозволяє запобігти багатьом травмам під час занять, а у випадку їх виникнення – максимально швидко відновити організм.

Олександр

 

 

 

 

 

 

 

Про нас

Вікторія- володіє техніками традиційного тайського масажу та тайського масажу з олією.


Вже багато років професійно займається музикою, зокрема, грою на ударних інструментах. Практикує парну йогу і медитації. Цікавиться психологією, езотерикою.
На власному досвіді відчула наскільки тайський масаж допомагає людині більше пізнати себе , відчути своє тіло, знайти внутрішній баланс та стати відкритішим до навколишнього світу, і тепер хоче ділитися цим з іншими)

 

 

 

 

 

Про нас

Дана – володіє техніками традиційного масажу та фут масажу.

Понад 7 років пізнавала себе, як юрист і перекладач, наступних 7 як мама і літературний агент. Захоплюється танцями і мовами. Її пристрасть – це танґо, італійська і книжки.
Розкриває себе у танці tribal fusion. І вважає, що щастя – це коли ти є там, де ти хочеш бути і робиш те, що хочеш робити. Саме це її привело в масаж.  

Кайфує від масажування комірцевої зони, бо по собі знає, яке це приносить полегшення.

Дуже любить бачити, як після масажу люди розправляють крила.

 

Ми будемо радо бачити вас у нашому масажному салоні Aloha

 

 

Про нас

Про нас

Про нас