Інтуїтивний масаж ?

Інтуїтивний масаж ?

 

Інтуїтивний масаж ?

Інтуїтивний масаж ?

 

Неодноразово наштовхуючись на спеціалістів, що називають себе майстрами інтуїтивного масажу, в мене виникло бажання висловити свою думку.
Часто на різних попсово-езотеричних фестивалях можна побачити майстер-класи та тренінги такого роду. Як правило, на запитання якими техніками масажу володіє викладач інтуїтивного масажу, можна почути відповідь: ” це моя авторська методика”( на чому вона базується нікому невідомо)) або “ну… в загальному… десь  тридцятьма техніками “( не назвавши конкретно жодної з них)). Особисто я впевнена, що справжнім професіоналом можна бути в одному, максимум в кількох видах масажу, тому така відповідь завжди викликає в мене посмішку.

Хоча саме поняття інтуїтивного масажу стало мені близьке, більше того, стало моєю щоденною практикою, останні кілька років. І сталося це завдяки моєму більш, ніж 10- річному досвіду роботи з тілом, глибокому вивченню тайського масажу та гавайського Lomi Lomi Nui. Працюючи за масажним столом, не задумуючись дістаєш найефективніші прийоми для кожної людини, і це спонтанно , і це зцілююче…
Таким чином ми приходимо до висновку, що рівень ітуїтивного масажу вимагає оволодіння кількома техніками масажу, тривалого досвіду роботи, розслабленого і водночас сконцентрованого стану масажиста…
Тому, записуючись на сеанс масажу чи майстер-клас, важливо спершу поцікавитись кому ви довіряєте своє тіло, свою фізичну, емоційну та енергетичну цілісність .
#olena chernii#

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *