Масаж замість стриптизу в дівич-вечір?!

Масаж замість стриптизу в дівич-вечір?!

Масаж замість стриптизу в дівич-вечір?!

Одного літнього дня у нашому Aloha – просторі пролунав дзвінок. Телефонувала молода дівчина, щоб замовити на вказану дату масаж для чотирьох дівчат одночасно. Було і нам цікаво, що то буде, і ми ретельно готувались…От, в присвячений події вечір, дівчата галасливою компанією зайшли  до нас…Все відбувалося в одній великій масажній залі, розходилися по своїх місцях… Хтось обрав масаж стоп в плетених кріслах, хтось – тайський на маті-килимку. Але найважливіше місце, на масажному столі, було призначене – одній! Так, так) майбутній нареченій!!!

 

Нарешті почалося дійство – ритмічна, але повільна музика, свічки, аромапалички, масаж і повна тиша… Кожен заглибився у себе, створилась дивовижна атмосфера, здавалось, що нема нічого – лише цей момент.. І раптом … – на очах у мене сльози… і усвідомлення того, що відбувається насправді . Це не просто кайфушка, і релакс, а важливий обряд прощання дівчини з незаміжнім життям у колі подруг і підготовка до нової ролі дружини. Ініціація в нове життя… Це Те, чого так бракує у наш час молодим жінкам. У давнину це була дійсно велика подія, були пісні, посиденьки в колі старших у роду жінок і подруг, прикрашання світлиці, плетіння віночків з барвінку… Це було Те, що трансформувало душу… 

 

І нам, як не дивно, це  теж вдалось!.. Мені нелегко передати, як це було зворушливо… 

Ми щось важливе пережили, що вразило глибоко всіх… 

 

Десь через місяць – знову дзвінок, і двоє записались на масаж. Відкрились двері… І на порозі стоїть пара (хто б міг подумати) – та ж наречена (тепер дружина) із своїм коханим. І ми здивовані були і раді.. Але й не дивно… Я впевнена, що після такого дівич-вечора, з обрядом переходу, масаж вже є і буде джерелом любові, здоров’я й затишку у цій сім’ї!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *